Sienų šiltinimas iš vidaus.
Ant sienos įrengiamas karkasas apdailos medžiagoms tvirtinti (karkaso storis tolygus užpurkštų putų sluoksnio storiui), lygiu sluoksniu užpurškiamos šiltinimo putos. Pagal karkaso išorę nupjaunamas putų perteklius, o prie karkaso tvirtinamos sienų apdailos medžiagos. Sienas iš vidaus rekomenduojame šiltinti tada, kai nėra galimybės to padaryti iš išorės.

Sienų šiltinimas iš išorės?
Ant sienos įrengiamas karkasas apdailos medžiagoms tvirtinti (karkaso storis tolygus užpurkštų putų sluoksnio storiui), lygiu sluoksniu užpurškiamos putos, o pagal karkaso išorę nupjaunamas putų perteklius. Tada prie karkaso tvirtinamos apdailos medžiagos. Sienas iš išorės rekomenduojame šiltinti tada, kai sienose nėra tuščių oro tarpų, nes juose esantis oras sušilęs kyla į viršų ir per įvairius nesandarumus viršutinėje sienų dalyje išneša didžiąją dalį šilumos.

Svarbu! Namą šiltinti reikia iš lauko pusės, kad mažėtų sienos temperatūrinė apkrova, perkeliant nulinį tašką (jis bus už sienos ribų). Tokiu būdu sienos temperatūra bet kuriuo metų laiku išliks stabili, o atitveriančių konstrukcijų medžiaga nepatirs susikaupiančios drėgmės, apkrovų, nesusidarys kondensatas. Todėl šilumos izoliacijos bei pačios sienos tarnavimo laikas pailgės, bus užkirstas kelias pelėsių ir grybelių atsiradimui.

Dėl šiltinimo technologijos parinkimo Jūsų statomam ar renovuojamam objektui, susisiekite su mumis telefonu 8 606 80837.

Mes visada atsakingai įvertiname savo klientų poreikius, numatome darbų sudėtingumą ir pagal tai nustatome tinkamiausią kainą. Jei Jums reikalingi kokybiškai atlikti darbai ar turite klausimų, susisiekite su mumis.