Daugelis gamybinių pastatų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų yra plokščiastogiai. Dažniausiai plokščio stogo sandara yra tokia: pagrindas (betono danga, metalas ir t.t.), garų izoliacija, šilumos izoliacija, betono pasluoksnis ir hidroizoliacija. Garų izoliacijai dažniausiai naudojamos polietileno plėvelės, šilumos izoliacijai – didesnio tankumo akmens vata arba putplastis, o hidroizoliacijai – bituminės-polimerinės stogų dangos. Tačiau ši technologija turi vieną didelį trūkumą, lieka siūlės, būtent todėl šitaip uždengto stogo eksploatavimo laikas yra tik 15 – 20 metų.

Mūsų šiltinimo ir hidroizoliavimo technologija yra besiūlė.  Tai purškiami polimerai, kurių eksploatavimo laikas 30 metų ir daugiau. Šiltinimas poliuretano putomis – tai greitas, patikimas ir efektyvus būdas apšiltinti plokštuminius stogus. Putų poliuretanas (UPP) pasižymi labai žemu šiluminio laidumo koeficientu (0,027 w/mK), todėl šiluminės izoliacijos sluoksnis, lyginant su tradicinėmis medžiagomis, yra mažesnis. UPP tankis toks, kad galima juo vaikščioti ir prižiūrėti įrangą, esančią ant stogo.

Pagrindiniai privalumai:

Nebūtinas specialus stogo paviršiaus paruošimas  ar seno stogo demontavimas;
Putų poliuretanas pasižymi mažiausiu šiluminio laidumo koeficientu, tad  galima naudoti mažesnio storio sluoksnį;
Poliuretano putos gerai sukimba su daugeliu statybinių medžiagų, puikiai dengiasi bei užpildo visus įtrūkimus, paslepia defektus, danga yra vientisa, lygi ir besiūlė;
Greitai atliekami darbai (iki 200 m2 per dieną).

Dėl šiltinimo technologijos parinkimo Jūsų statomam ar renovuojamam objektui susisiekite su mumis telefonu 8 606 80837.

Mes atsakingai įvertiname savo klientų poreikius, numatome darbų sudėtingumą ir pagal tai nustatome tinkamiausią kainą. Jei Jums reikalingi kokybiškai atlikti darbai ar turite klausimų, susisiekite su mumis.