Perdangų šiltinimas iš apačios?
Įrengus perdangos medinį karkasą (karkaso storis tolygus užpurkštų putų sluoksnio storiui), lygiu sluoksniu užpurškiamos poliuretano putos, o prie karkaso tvirtinamos lubų apdailos medžiagas.

Perdangų šiltinimas iš viršaus?
Prie medinio perdangos karkaso iš apačios pritvirtinama lubų apdailos medžiaga, ant jos iš kitos pusės (iš viršaus) užpurškiamas norimas putų poliuretano sluoksnis ir iš viršaus ant balkių įrengiama viršutinio aukšto grindų danga. Jei šiltinamose patalpose nereikalinga apdaila, poliuretano putas galima palikti neuždengtas. Tokiu atveju būtina atkreipti dėmesį į atvirų poliuretano putų degumo klasę ir Jūsų patalpų priešgaisrinius reikalavimus. Poliuretano putos turi būti apsaugotos nuo ilgalaikio tiesioginių saulės spindulių ir atmosferinių kritulių poveikio.

​Dėl šiltinimo technologijos parinkimo Jūsų statomam ar renovuojamam objektui, susisiekite su mumis telefonu 8 606 80837.

Mes visada atsakingai įvertiname savo klientų poreikius, numatome darbų sudėtingumą ir pagal tai nustatome tinkamiausią kainą. Jei Jums reikalingi kokybiškai atlikti darbai ar turite klausimų, susisiekite su mumis.​